Terier Australijski - AUSSIE

o Terierze Australijskim, małym piesku o wielkim sercu !


#1 2010-05-26 10:02:35

 Marcjanna

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 284
Punktów :   
WWW

CO TO MOZE ZNACZY????

Witam wszystkich!!!

czy ktoś może mi odpowiedzieć na to pytanie:

co to może znaczyć???

Ja pracuję w / z  domu, więc od rana siedzę przed komputerm. Rori śpi sobie na fotelu obok.

Ale gdy tylko wstanę i wyjdę z pokoju / albo nawet nie, wystarczy że przejdę do szafy... to moja piesinka natychmiast zeskakuje ze swojego fotela i wskakuje na mój fotel... i tak sobie dalej śpi...

Dlaczego ona to robi????

Pozdrawiam


Pozdrawiam serdecznie
Marcjanna, Rori i Tosia

Offline

 

#2 2010-05-26 12:49:15

Tilia

przewodnik stada

Zarejestrowany: 2010-03-11
Posty: 218
Punktów :   

Re: CO TO MOZE ZNACZY????

może TWÓJ jest wygodniejszy i pachnie Tobą i jest wygrzany :D

Szczota też tak czasem robi, a szare to miały nawet swoje sprytne sposoby, żeby człowieka ze swojego ulubionego miejsca na kanapie wywabić, albo innego psa czasem Np wstawała taka psica z mniej fajnego miejsca do spania, i szła do drzwi z miną siusiuuuuuu... wstajesz żeby jej otworzyć drzwi do ogrodu- a ona siup na kanapę albo jedna szła do michy (pustej) i zaczynała ją lizać, druga w końcu, zaciekawiona, lazła za nią, zaglądała do misek- a w tym czasie ta pierwsza już się na tym najlepszym miejscu na kanapie układała

Offline

 

#3 2010-06-01 09:16:34

 Marcjanna

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 284
Punktów :   
WWW

Re: CO TO MOZE ZNACZY????

Gdzieś czytałam , że pies jednej młodej dziewczyny (ona wtedy studiowała) całe dnie przesiadywał w jej pokoju i jak mógł to albo wskakiwał na krzesło, na którym siedziała pracując / ucząc się , a jak krzesło wsuwała pod biurko to.... wskakiwał na biurko i tak leżał aż przyszła!!!!

Zeby było śmieszniej w tym czasie wcale nie był sam w domu...

Moja piesinka zawsze rano chodzi za mną krok w krok z nadzieją , że w końcu usiądę przed komputerem i ona będzie mogła na reszcie spokojnie pospać na fotelu obok, po tak męczącym rannym spacerze !!!


Pozdrawiam serdecznie
Marcjanna, Rori i Tosia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
gopv olsztyn