Terier Australijski - AUSSIE

o Terierze Australijskim, małym piesku o wielkim sercu !

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2010-07-05 11:30:52

 Marcjanna

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 284
Punktów :   
WWW

Re: DANIA - SWIATOWA WYSTAWA PSOW

no ja myślę , że ja mam rodowód - bo ja myślę , że to powinna mi dać hodowyczyni , mam taki papier A4 od Zwiaku kyneologicznego z polski i na drugiej stronie jest jej drzewo genealogiczne ...

Czekalismy na niego dlugo  a i tak blad w nazwisku zrobili ...


Pozdrawiam serdecznie
Marcjanna, Rori i Tosia

Offline

 

#17 2010-07-05 12:35:34

Tilia

przewodnik stada

Zarejestrowany: 2010-03-11
Posty: 218
Punktów :   

Re: DANIA - SWIATOWA WYSTAWA PSOW

Zazwyczaj kupuje sie szczenię z metryką, ale jak chcesz Rori rejestrować za granicą Polski musisz mieć rodowód eksportowy i to pewnie dała Ci Kinga. Idziesz z tym do Związku Kynologicznego, rejestrujesz siebie jako członka, płacisz składkę, rejestrujesz w swoim oddziale psa. Pewnie będziesz musiała poczekać na nostryfikację rodowodu. Wtedy masz już numer rejestracji oddziałowej i możesz wypełnić zgłoszenie na wystawę.

Offline

 

#18 2010-07-05 16:47:54

 bellavita

młody pies

Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 44
Punktów :   
WWW

Re: DANIA - SWIATOWA WYSTAWA PSOW

Marcjanna  Rori ma rodowód expertowy wiec spokojnie moze być zarejestrowana w niemieckim Zwiazku Kynologicznym i zgłoszona na wystawę do Sopotu :) na przykład. Może i ja sie wybiorę do Sopotu, fajnie by było się spotkać , Karolina a Ty planujesz Sopot ?

Offline

 

#19 2010-07-05 18:34:47

 Marcjanna

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 284
Punktów :   
WWW

Re: DANIA - SWIATOWA WYSTAWA PSOW

Ja tam nie wiem,

W VDH - niemiecki zwiazek - dzownilam dzis , powiedzieli , ze wystarczy psa na dowolna wystawe zameldowac , zaplacici i juz, i nie trzeba sie nigdzie zapisywac ... - specjalnie o to pytalam .

Sopot jest fajny i wygodny dla nas  - raz tam bylam popatrzec, tylko jednak dla mnie za wczesnie raczej....

ZOBACZYMY


Pozdrawiam serdecznie
Marcjanna, Rori i Tosia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs w warszawie noclegi w Darłowie sp16