Terier Australijski - AUSSIE

o Terierze Australijskim, małym piesku o wielkim sercu !

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-07-04 09:19:23

 Marcjanna

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 284
Punktów :   
WWW

BUTY DO PLYWANIA

Tylko proszę nie myśleć , że mi odbiło....

Otóż, jak wszyscy wiedzą, miłość małego teriera australijskiego jest niezgłębiona i okazywana jest w najróżniejszy sposób, między innymi poprzez : WDRAPYWANIE SIE NA MOJE PLECY WTEDY KIEDY PŁYWAM W JEZIORZE !!!!!! i , jest co prawda niedaleko brzegu , ale jak to w kaszubskich jeziorach GŁEBOKO, stanąć już się nie da (nawet nie próbuję ze względu na roślinność brrr...)

Ten ból możecie sobie wyobraziź? pieskowe paznokietki na mokrą skórę ? W zeszłym roku po jednej kąpieli byłam tak podrapana , że już nikomu się nie pokazywałam... mój mąż miał jeszcze gorzej....

Dlatego sobie pomyślałam, że jakby jej coś na łapy zakładać , to nich sobie wchodzi...

Oduczać mę spróbować, ale po co???  Ona i tak jest cała zestresowana jak wszyscy pływamy , albo jak jedno z nas wypływa... nawet przy największych upałach drży, więc niech sobie robi co chce - mówi mój mąż....

Poza tym bez przerwy w wodzie nie siedzimy , więc nie wiem czy by to było efektywne ...

Poza tym to bardzo zabawnie wygląda ....

czyli : kto zna buty do pływania dla psów?


Pozdrawiam serdecznie
Marcjanna, Rori i Tosia

Offline

 

#2 2010-07-04 11:58:39

 bellavita

młody pies

Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 44
Punktów :   
WWW

Re: BUTY DO PLYWANIA

Przyznam , że nie słuszałam o butach do pływania dla psa o ochronnych tak. Sama jestem ciekawa czy takie są ?? :)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotels-world.pl www.hotels-world.pl Kantory Rzeszów konstrukcje stalowe częstochowa Świnoujście campingi